Cangetta hartoghialis (Snellen, 1872)

Permalink

FAMILY Crambidae
SUBFAMILY Spilomelinae
GENUS Cangetta
SPECIES hartoghialis
AUTHOR(Snellen, 1872)
ORIGINAL COMBINATIONParapoynx Hartoghialis m. Nov. spec.
TYPE LOCALITY[Democratic Republic of Congo], Neder-Guinea, Banana, v–x.1968, leg. M. G. van Woerden.
GEOGRAPHICAL COORDINATES /
TYPE SPECIMEN(S) Holotype ♂, RMNH.
STATUS Species
PUBLICATION Snellen P. C. T. 1872. Bijdrage tot de vlinder-fauna van Neder-Guinea, zuidwestelijk gedeelte van Afrika. - Tijdschrift voor Entomologie 15:1–110, pls. 1–8.
PAGINATION 97–98; pl. 7, figs. 14, 15

Synonyms

NAME AUTHOR STATUS
rectilinea Moore, 1886 Synonym of species

Species Distribution

COUNTRY PROVINCE/STATE PUBLICATION PAGE
Congo, the Democratic Republic of the   Snellen P. C. T. 1872. Bijdrage tot de vlinder-fauna van Neder-Guinea, zuidwestelijk gedeelte van Afrika. - Tijdschrift voor Entomologie 15:1–110, pls. 1–8. 97

Host Plants

Unknown