Idaea pulveraria pulveraria (Snellen, 1872)

FAMILY Geometridae
SUBFAMILY Sterrhinae
GENUS Idaea
SPECIES pulveraria
SUBSPECIES pulveraria
AUTHOR(Snellen, 1872)
ORIGINAL COMBINATIONAcidalia Pulveraria m. Nov. spec.
TYPE LOCALITYNeder-Guinea [Democratic Republic of Congo], v–x.1968, leg. M. G. van Woerden.
TYPE SPECIMEN(S) Holotype ♀, RNHL.
STATUS Subspecies
PUBLICATION Snellen, P. C. T. 1872. Bijdrage tot de vlinder-fauna van Neder-Guinea, zuidwestelijk gedeelte van Afrika. - Tijdschrift voor Entomologie 15:1–110, pls. 1–8.
PAGINATION 75–76; pl. 6, fig. 7

Synonyms

NAME AUTHOR STATUS
inobtrusa (Warren, 1898) Synonym of subspecies

Species Distribution

COUNTRYPROVINCE/STATEPUBLICATION
Democratic Republic of Congo   Snellen, P. C. T. 1872. Bijdrage tot de vlinder-fauna van Neder-Guinea, zuidwestelijk gedeelte van Afrika. - Tijdschrift voor Entomologie 15:1–110, pls. 1–8.

Host Plants

Unknown